top of page

Skupina spoločností Tempus je stabilným partnerom v oblasti predaja, servisu, výkupu a prenájmu osobných, úžitkových, nákladných vozidiel, autobusov, agrotechniky, komunálnej a stavebnej techniky. Svoju činnosť v tejto oblasti odštartovala v roku 1993, kedy začala budovať širokú sieť spoločností pôsobiacich v segmente automotive. Tento komplex dnes v rámci celej skupiny predstavuje mobilitu pod jednou strechou pre viaceré segmenty klientov a nonstop popredajnú starostlivosť. 

 

30-ročné skúsenosti s predajom osobných a nákladných vozidiel dnes skupina Tempus zúročuje pri autorizovanom predaji a servise osobných vozidiel značiek Jaguar, Land Rover, Renault, Dacia, úžitkových vozidiel Renault, Dacia, Iveco, nákladných vozidiel Iveco, Tatra a autobusov Iveco Bus. Samozrejmosťou je široká ponuka komplexných popredajných služieb na profesionálnej úrovni a ich neustály rozvoj. 

 

Skupina Tempus si plne uvedomuje náročnosť svojich klientov a preto neustále hľadá nové a výhodnejšie možnosti mobility svojich klientov.

Projekt Centrum Mobility poskytuje mobilitu bez počiatočných investícií formou flexi prenájmu bez viazanosti alebo dlhodobého prenájmu, ktoré klientom zabezpečujú profesionálne služby v cene pravidelnej splátky a pravidelnú výmenu vozidla. Súčasťou projektu je tiež možnosť krátkodobého prenájmu vozidiel. 

Skupina Tempus kladie dôraz na skvalitnenie zdravého životného štýlu svojich klientov a tak poskytuje kvalitné služby v oblasti fitness, wellness, relaxu, hotelových a reštauračných služieb ako aj pripravovaných rezidenčných foriem bývania.

 

Prioritou pri budovaní a úprave súčasnej infraštruktúry sú CO2 neutrálne projekty, ktoré v symbióze s bioklimatickými parkami odľahčujú a neutralizujú životné prostredie. Kompenzujú tak znečistenie vytvárané v sektore mobility a dopravy.

 

Súčasťou enviromentálnej politiky skupiny Tempus je preto budovanie širokej základne elektromobility a podpora agrárnych aktivít, ktoré smerujú k potravinovej a ekonomickej sebestačnosti.

Filozofiu zdravého životného priestoru pretavujeme aj do ekologického a prírodu nazaťažujúceho ponímania bývania výstavbou nových a moderných devoleperských projektov vysokých ekologických a energetických štandardov.

bottom of page